Емблема центру  www.olymp.vinnica.ua     netoi.org.ua
Центр олімпіад школярів в Iнтернеті
Likt-PMG17
м.Вiнниця


Годинник
 
ІІІ (областной) этап Всеукраинской олимпиады школьников по информатике (Винницкая область, 2009-2010 у.г.)
III  (обласний) етап  
Всеукраїнської олімпіади з інформатики
Вінницька область,
21 лютого 2010 р.


Початок – 10-00

Завершення – 15-00
 
Пам’ятка учасника

 Загальні положення

1. Журі може перевірити тільки ті програми, які повністю виконують технічні умови, оскільки отримані програми компілюються та певіряються автоматично.

Для кожної задачі розроблено набір тестів, на яких випробовуються програми учасників. Щоб пройти тест, програма повинна отримати правильний результат у відведений на тест час. За кожний пройдений тест нараховуються бали. Якщо програма пройде всі тести, учасник отримає максимальну кількість балів за задачу. Тести створюються так, щоб оцінити правильність і ефективність програми. Текст програми ніяк не оцінюється.

 Журі ніяких змін в текст програм не вносить.

2. Програми учасників НЕ БУДУТЬ правильно  оцiненi,  якщо  вони виводять на екран будь-що, крім того, що вказано в умові, чекають вводу з клавіатури, не  вказаного  в  умові,  працюють  з файлами  чи  звертаються  до  зовнiшнiх  пристроїв   (не    можна використовувати модулі CRT, DOS чи Graph в Pascal-i). Для трансляції програм  мовою Pascal  використовується компілятор Free Pascal Compiler 2.0.4.
Програми будуть компілюватися в режимi сумiсностi з Borland Pascal 7.0.
Для трансляції програм на мовах  C  и  C++  використовується компілятор GNU Compiler Collection 4.0.2   При  компiляцiї  програм,  написаних    на    C    та    C++ використовується режим  повної   сумiсностi   з  стандартом  ANSI. Програма збирається разом з математичною бiблiотекою.

Перед початком туру ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, та отримайте код учасника. Для цього:
1.      Натисніть посилання «Реєстрація учасників», Ви побачите форму. Заповніть її українською мовою. (Звичайно, дані введіть свої). Якщо в вас немає електронної адреси, введіть ту, що вказано на малюнку.2.
     
Натикніть «Зареєструвати». На екрані з’явиться повідомлення, про те, що ви зареєстровані і ВАШ СЕКРЕТНИЙ код реєстрації. ОДРАЗУ ЗАПИШІТЬ ЙОГО і зберігайте до кінця олімпіади!3.      На момент початку туру посилання на умови задач стане активним. Починайте розв’язувати задачі.

На диску С: вашого комп’ютера в папці olymp ви знайдете все необхідне  для олімпіади  програмне забезпечення. Розв’язуйте  задачі, строго виконуючи технічні умови!
 

Використовуйте перевірку в режимі  он-лайн для відлагодження свого розв’язку.

Для перевірки в режимі он-лайн:

1. Натисніть на посилання «Перевірка задач в режимі оn-line» . Ви побачите:
   

2. Впишіть ваш код (2 латинські великі літери і 4 цифри), код задачі (латинськими  літерами, так, як називається задача, вкажіть мову  програмування ( pas , якщо ваш розв’язок на Pascal,  с або срр  відповідно для мови C чи С++)

3. Натисніть «Обзор» і вкажіть на файл з текстом (!) розв’язку в вашій робочій папці. 
Натисніть «Перевірити»  
          
Ви побачите результат перевірки на тесті з умови задачі. Перевірку   можна проводити неодноразово.
 

Якщо ви розв’язали задачу, ви повинні її здати на перевірку. Для цього використовуйте посилання «ОСТАТОЧНО здати задачу на перевірку в журі».
Форма буда аналогічною.
НЕ ПЛУТАЙТЕ ОСТАТОЧНЕ НАДСИЛАННЯ  ЗАДАЧІ І ОН-ЛАЙН ПЕРЕВІРКУ! 

Повторно здавати задачу не можна!
 
 Не відкладайте остаточне надсилання на кінець  олімпіади, система може бути перевантажена! Здавайте задачі по мірі їх вирішення.
Успіхів!

Журі олімпіади
 

© Всеукраїнський віртуальний центр олімпіад школярів "ОЛІМП"