Емблема центру  www.olymp.vinnica.ua     netoi.org.ua
Центр олімпіад школярів в Iнтернеті
Likt-PMG17
м.Вiнниця


Годинник
 
Олимпиада учителей Украины (дистанционный курс)
Олімпіада учителів України
(дистанційний курс навчання) 
Загальні положення

1. Олімпіада проводиться командою NetOI  та учасниками форуму вчителів інформатики України //informatic.org.ua
Паралельно з олімпіадою розпочав роботу дистанційний курс навчання для учителів.
Адреса курсу //disted.edu.vn.ua  (потрібна окрема реєстрація), Курс знаходиться   в меню КЛАСИ розділ ПОЗАКЛАСНА РОБОТА. ДИСТАНЦІЙНІ КУРСИ.  

2.  До участі в олімпіаді запрошуються учителі інформатики України за їх бажанням.  Основна мета проведення - пропаганда "олімпіадної" інформатики, залучення широкого загалу вчителів до цього виду навчально-педагогічної діяльності. 

3. Олімпіада проводиться в 3 тури. Перший та другий тур - заочні, з можливістю перевірки власних розв'язків в режимі on-line. Третій, фінальний тур - в реальному часі. Під час проведення туру запитання за умовами задач можна задати на форумі //forum.olymp.vinnica.ua  та безпосередьно в чаті олімпіади //www.vinnica.ua/netoi за окремим розкладом. Розбір задач проводиться після кожного туру з використанням ресурсів системи //disted.edu.vn.ua

4. Після завершення  олімпіади учасники зможуть отримати повний архів (авторскі розв'язки, тести, роботи всіх учасників.

5. Переможців олімпіади чекають сюрпризи від лабораторії інформаційних та комунікаційних технологій ФМГ №1 7 м. Вінниці та адміністрації форуму вчителів інформатики України //informatic.org.ua

Пам’ятка учасника
1. Журі може перевірити тільки ті програми, які повністю виконують технічні умови, оскільки отримані програми компілюються та певіряються автоматично.
Для кожної задачі розроблено набір тестів, на яких випробовуються програми учасників. Щоб пройти тест, програма повинна отримати правильний результат у відведений на тест час. За кожний пройдений тест нараховуються бали. Якщо програма пройде всі тести, учасник отримає максимальну кількість балів за задачу. Тести створюються так, щоб оцінити правильність і ефективність програми. Текст програми ніяк не оцінюється.

 Журі ніяких змін в текст програм не вносить.

Програми учасників НЕ БУДУТЬ правильно  оцiненi,  якщо  вони виводять на екран будь-що, крім того, що вказано в умові, чекають вводу з клавіатури, не  вказаного  в  умові,  працюють  з файлами  чи  звертаються  до  зовнiшнiх  пристроїв   (не    можна використовувати модулі CRT, DOS чи Graph в Pascal-i). Для трансляції програм  мовою Pascal  використовується компілятор Free Pascal Compiler 2.0.4.
Програми будуть компілюватися в режимi сумiсностi з Borland Pascal 7.0.

2. Для трансляції програм на мовах  C  и  C++  використовується компілятор GNU Compiler Collection 4.0.2   При  компiляцiї  програм,  написаних    на    C    та    C++ використовується режим  повної   сумiсностi   з  стандартом  ANSI. Програма збирається разом з математичною бiблiотекою.

3. Перед початком олімпіади ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, та отримайте код учасника. Для цього:


1.      Натисніть посилання «Реєстрація учасників», Ви побачите форму. Заповніть її українською мовою. (Звичайно, дані введіть свої). На вказану адресу ви отримаєте лист з Вашим реєстраційним кодом.
2.      Натикніть «Зареєструвати». На екрані з’явиться повідомлення, про те, що ви зареєстровані і ВАШ СЕКРЕТНИЙ код реєстрації. ОДРАЗУ ЗАПИШІТЬ ЙОГО і зберігайте до кінця олімпіади!

Використовуйте перевірку в режимі  он-лайн для відлагодження свого розв’язку.

Для перевірки в режимі он-лайн:

1. Натисніть на посилання «Перевірка задач в режимі оn-line» . Ви побачите  

2. Впишіть ваш код (2 латинські великі літери і 4 цифри), код задачі (латинськими  літерами, так, як називається задача, вкажіть мову  програмування ( pas , якщо ваш розв’язок на Pascal,  с або срр  відповідно для мови C чи С++)
3. Натисніть «Обзор» і вкажіть на файл з текстом (!) розв’язку в вашій робочій папці. 
Натисніть «Перевірити»  
           Ви побачите результат перевірки на тесті з умови задачі. Перевірку   можна проводити неодноразово. 

Якщо ви розв’язали задачу, ви повинні її здати на перевірку. Для цього використовуйте посилання «Здати задачу на перевірку в журі».
Форма буда аналогічною.
НЕ ПЛУТАЙТЕ ОСТАТОЧНЕ НАДСИЛАННЯ  ЗАДАЧІ І ОН-ЛАЙН ПЕРЕВІРКУ! 
Повторно здавати задачу не можна!
 

4. На наступний день після завершення кожного туру на сервері будуть оголошені результати, а учасники зможуть перевірити свої  розв'язки самостійно на повному наборі тестів.
Успіхів!

Журі олімпіади 
 


© Всеукраїнський віртуальний центр олімпіад школярів "ОЛІМП"