Емблема центру  www.olymp.vinnica.ua     netoi.org.ua
Центр олімпіад школярів в Iнтернеті
Likt-PMG17
м.Вiнниця


Годинник
 
Frogs

Задача Frogs

"Тренувааня".У грузинських чарівних казках наводиться один з унікальних прикладів ефективного тренування. Юна діва, яка почала піднімати на високу вежу маленьке теля і, тренуючись так щодня, через рік легко підняла на цю вежу великого вола. Хотілося б, щоб розв'язання цих задач було б  настільки ж ефективним.
Дві жабки-легкоатлетки готуються до відповідальних змагань на спортивній доріжці довжиною 10 м. Вони тренуються таким чином. Одна жабка стрибає так, щоб її нове розташування було б симетрично попередньому, відносно іншої жабки. Потім друга жабка стрибає на 10 см по доріжці. Або навпаки, одна жабкаа стрибає на 10 см, а потім інша стрибає симетрично відносно першої. При цьому вони стрибають так, щоб залишитись на спортивній доріжці. Відомо,  яким було розташування  жабок на доріжці на початку і в кінці тренування. Знайдіть яку-небудь з можливих послідовностей переміщень жабок з початкового розташування в кінцеве.

Технічні умови:
Ваша програма повинна зчитати  з клавіатури  чотири числа - розташування жабок на початку і в кінці тренування. Воно визначається відстанню (в дм) від початку доріжки та знаходиться в діапазоні від 0 до 100 включно.
Ваша програма повинна розв'язати задачу і надрукувати на екрані в першому рядку  кількість розташувань жабок у знайденій послідовності переміщень, а в наступних рядках - ці розташування.
 

Приклад:
Введення:

15 29
40 50
Виведення:
7
15 29
41 28
40 52
39 26
38 50
39 28
40 50
 


© Всеукраїнський віртуальний центр олімпіад школярів "ОЛІМП"