Емблема центру  www.olymp.vinnica.ua     netoi.org.ua
Центр олімпіад школярів в Iнтернеті
Likt-PMG17
м.Вiнниця


Годинник
 
Правила 4 (Real-time) тура -ФІНАЛ-
Правила  проведення  4-го (real-time) туру  Всеукраїнської Інтернет-олімпіади   з  інформатики  NetOI-2011

 Час проведення - 18 лютого 2012 р.

 

I. Загальні положення 
 
1.        Фінальний (real-time) тур відкритої Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформатики NetOI-2011 проводиться  18 лютого 2012 року з 9-00 до 15-00.   (5 годин «чистого» часу).  У фіналі беруть участь школярі України, що набрали прохідний  бал в попередніх турах. Згідно за “Положенням про Всеукраїнські інтернет-олімпіади школярів з базових дисциплін” переможці інтернет-олімпіади отримують право участі на 4 етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики понад квоту регіону, а їх результат враховується при підрахунку рейтингу.
 
 
2. Всі учасники туру з даного регіону виконують завдання в одному комп'ютерному класі з постійним підключенням до мережі  Інтернет.  За узгодженням з журі можливе використання 2-х класів, якщо кількість  учасників в регіоні більше 10, при цьому в кожному класі повинен бути свій координатор.
 3.  Координатор повинен мати комп'ютер з постійним підключенням до Інтернету,  постійний доступ до СВОЄЇ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ поштової скриньки. Свою  адресу координатор обов'язково повинен  повідомити  журі олімпіади.
 4.   Координатор спільно з представником оргкомітету забезпечують:
·       - самостійність роботи учасників. Учасники не мають права спілкуватися  один з одним або третіми особами (як  безпосередньо, так і через Інтернет),  доступ до ресурсів кожного комп'ютера учасника повинен бути закритий для мережних користувачів. Учасники можуть працювати тільки з своїм середовищем програмування,  сайтом олімпіади //www.olymp.vinnica.ua  і відправляти листи за адресою olymp@olymp.vinnica.ua    Координатор стежить,  щоб учасники не відправляли листа за іншими адресами, не читали листів з інших адрес і не відвідували інші сайти; 
·-суворе  виконання  учасниками решти правил 4 туру олімпіади;·        оперативний зв'язок з журі олімпіади.

 Увага! Для надійності слід забезпечити засобами адміністрування локальної мережі доступ лише до ресурсів олімпіади (www.olymp.vinnica.ua (193.243.159.100) та www3.olymp.vinnica.ua (193.243.159.109), обмеживши доступ до інших ресурсів Інтернету.

   В випадку відсутності технічної можливості організувати обмежений доступ в Інтернет,  тур  в регіоні  може проходити по іншій схемі: ·        учасники працюють на машинах, відключених від мережі, а, отже, від Інтернету. В цьому випадку слід ОБОВ'ЯЗКОВО роздрукувати і роздати учасникам умови завдань;
·        у розпорядженні координатора і представника є  декілька вільних машин з доступом  в Інтернет, до яких учасники підходять ПО ОДНОМУ, приносячи свої рішення на дискетах чи інших носіях, і  під безпосереднім  спостереженням координатора і представника здійснюють  он-лайн перевірку,   відправку рішень і читання  листів з відповідями робота. 
 
 Остаточне рішення по вибору схеми проведення в тому чи іншому регіоні журі приймає під час чат-наради з координаторами перед початком туру. 

 II. Дії координатора під час туру
 

1.   Координатор до 15.02.12 повідомляє журі олімпіади  електронною поштою або телефоном (див. розділ “Контакти”) про місце проведення туру  та  свою електронну  адресу. За цією адресою йому буде надіслано додаткові інструкції. 

2.   18.02.12 з 9-00 до 9-15 бере участь в чаті координаторів (//www.vinnica.ua/netoi), де отримує  оперативні  інструкції для учасників. Координатор постійно знаходиться в чаті протягом всього часу туру. Координатор заходить в чат з «ніком»  “Регион_Прізвище” (без лапок), наприклад  Вінниця_Білик.
 3.   Після чат-наради координаторів, до 9-30, на адресу координатора буде відправлено лист з  умовами завдань туру.  Координатор може роздрукувати отримані ним умови завдань і роздати учасникам в 9-30.

 4.  Координатор отримує у учасників питання за умовами завдань  і задає   журі в чаті, після чого повідомляє учасникові відповідь журі.

5.   Координатор припиняє роботу учасників  через 5 годин після оголошення пароля доступу до сторінки туру.  (втім, рішення після 5 годин роботи  у них прийматися не будуть....)
 

III. Права координатора
 
Координатор має право ( і зобов'язаний!):
•  усунути від участі в турі будь-якого учасника у разі порушення  правил;
• внести пропозицію  до журі з приводу вирішення проблеми у разі виникнення непередбачених обставин; 
 

IV. Контакти 
1.         Електронна адреса  журі (лист одержують всі члени журі, що беруть участь в проведенні туру)        olymp@olymp.vinnica.ua
2. Чат для членів журі (з 8-45  18.02.12//www.vinnica.ua/netoi
3. Телефон “гарячої лінії” (з 8-45  до 16-00 18.02.12)

80432 354595

4. Телефон оргкомітету (постійно)

 80432682839


5.Мобільний телефон координатора олімпіади (Пасіхов Юрій Якович)

80677993336         


 
 Оргкомітет та журі олімпіади
 Додаток

Як надіслати розв’язок листом
 
Адреса листа; olymp@olymp.vinnica.ua Тема листа:
NetOI-20
11_4 Solution
Текст листа:
SOLUTION_FORM
CODE:
Ваш  код учасника 4-го туру (не плутати з старим кодом !)
PROBLEM: Код  (назва) задачі
LANGUAGE: PAS/C/CPP/PY (залишити потрібне)
SOURCE:
...
Тут повинен знаходитись текст програми...
...
END_SOLUTION_FORM

            В одному листі можуть бути  надіслані  рішення декількох задач, для кожної задачі потрібно заповнити свою форму.  Якщо лист створено не за цими правилами, розв’язок не буде прийнятий роботом. Робот надсилає підтвердження, або відмову з поясненням причини на адресу відправника.

© Всеукраїнський віртуальний центр олімпіад школярів "ОЛІМП"